kosaaaak

Google Chrome – je toto normální?

Na doporučení někoho zde jsem si nainstaloval google chrome a chci se zeptat jestli je normální že se mi každá stránka otevírá ve správci úloh jako nový proces. Ve firefoxu, v opeře ani v IE to tak nebylo. Vypadá to nějak takhle. >> http://3x.cz/di-0TUL.png
Doplňuji:
bahgira: Á, tak to je ta pověstná výhoda google chromu, já že teď mně to třikrát za sebou hodilo modrou smrt. :D:D

Nejlepší odpověď
baghira

Ano, je to vlastnost GC. Výhoda (údajná) je v tom, že když spadne jedna stránka, nespadnou ostatní.

Další odpovědi
gnosis

kosaku moc dekuju! tech 94 MB pameti, co zere kazda z otevrenych stranek je docela nechutnych, prave jsi me odradil od stahovani tohohle hnusu:) ted mam v mozile otevrenych asi 8 panelu co zerou celkem 110 MB.

blesk26

Jó, to chromajzlik dělá … zlatá opera :)

arygnoc

jednoduchá pomoc – nepoužívat.
je to paprohlížeč, bez výhod s mnoha nevýhodami.

baghira

gnosis: paměťová náročnost aplikací se řešívala před deseti lety, dnes je to zbytečné. I tak má kosaaak paměť využitou na pouhých 20%.
K čemu je paměť, která není zaplněná? K ničemu.