Seeker

Garden of earthly delights – plakát

Bonjour. Nemá někdo tušení jestli je v naších zemích možné sehnat plakát Boschova božského díla Garden of earthly delights? Vím,že v zahraničí(např. na amazonu) jej nabízejí(nelíbí se mi ale, že za poštovné dám 2× tolik co za plakát). Děkuji za případnou odpověď.

Odpovědi
anonym

vyberte si nějaký kvalitní rozlišení, dojděte si do tiskárny a je to:

http://images­.google.cz/ima­ges?hl=cs&q=Gar­den+of+earthly+de­lights&um=1&i­e=UTF-8&sa=N&tab=wi­&start=0#star­t=0&imgsz=l&tbo=1