Janilivi

Funguje a drží fly bra neboli samodržící podprsenka?

Máte někdo zkušenost s tzv. ,,samozdřící" podprsenkou? Je to lepící podprsenka bez ramínek a zad.
Pokud jste si ji koupili, jak dlouho Vám vydržela?
Děkuji

Odpovědi
dubraro

Funkcí podprsenky je zejména držet, podepírat prsy.
Samodržící podprsenka nic takového nedělá, drží jen sama sebe. Jinak řečeno, nemá žádnou funkci kromě ozdobné.

Muffz

Co vím, tak do Béček je to v klidu, ale C+ k ničemu. Navíc to prý dost svírá a je to nepohodlné na dlouhodobé nošení.

aliendrone

Já jsem sice o existenci něčeho takového doteď neměl potuchy, ale držím palce! To je MOC pěkná móda! ;) :)

TominkaFuky

Já mám bohužel hodně veliká prsa, takže samozdržící podprsenky pro mě nejsou… A docela mě to štve, protože chci taky nosit oblečení, pod které se prádlo nenosí. Našla jsem si na IG pásky boobietapes a docela by mě zajímaly zkušenosti… Máte je? Jak drží prsa?

Vercule

Noooo, já pásky od https://www.my­boobee.com/ používám moc ráda :) Jsou dokonalý. Prsa drží skvěle. Nosím je i pod plavky a musím říct, že prsa mám v nich fakt dokonalý. Skvěle drží celý den. Jen teda doporučuju chrániče bradavek.