David100

fungovali by hry jako world of warcraft,world of tanks nebo gta 4 na notebooku hp 635 ?

AMD Athlon II P360 s frekvencí 2,3 GHz
2× 512 KB L2 Cache
2 jádra
Max TDP: 25 W

Odpovědi
honza19hk

asi ale na niší nároky

jdi někam s anketou,to jestli budou fungovat záleží na tom jaké mají hardwarové požadavky..A ty by měly odpovídat počítači,nebo lépe počítač by měl být lepší.Takže když už jsi tedy napsal hardware počítače tak ještě her.Pak ti může někdo odpovědět.

Tw!st

asi ale na niší nároky

měli by ti ty hry jít já na svém notebooku který má 1 jádro frekvenci 1,8GHz RAMku 1 GB rozjedu wowko, sice na nejnižší grafiku ale rozjedu. ten notebook co si popsal, tam by to mělo jít nebo popřípadě si nastavíš nižší grafiku

huxa

asi ale na niší nároky

Doplňuji:
tak jak píše honza, běž někam s anketou. WoWko by ti to mělo dát bez problému, words of tanks možná a GTA 4 ti to asi nedá plynule ani na nejnižší grafiku, …

Luckaffdsfs

asi ale na niší nároky

nejspíše an mrkni na http://www.worldof-tanks.cz/systemove-pozadavky-world-of-tanks/ a http://www.worldof-tanks.cz/nastaveni-grafiky-ve-hre/