pomeranč123

Poradíte, jak vyřešit zaseknutí hry World of Tanks?

Ahoj mám problém se hrou World Of Tanks, když hru zapnu.. vyberu si vozidlo a začnu hrát bitvu, tak se mi prostě stane to, že se mi hra sekne a nejede dál… když dám CTRL+ALT+DELETE a správce úloh, tak nic nepomáhá a tak počítač musím vypnout, a to se mi u ostatních her neděje… nevíte někdo prosím, co s tím?
btw. toto se mi stává někdy i v průběhu hry… teda pokud se mi hru podaří spustit :D

Původní neotázka
Zaseknutí World of Tanks.

Odpovědi
KodyCz

Hmm. Zkontrolujte si, jestli máte požadovaný hardware, nebo zkuste v nastavení dát vše na minimum a pokud to půjde, tak zkuste pomalu přidávat.