gumiczud

Film do telefonu

Mám film v avi a chcu ho dát do mobilu. To bych zvládl pomocí programu: Any video converter… Jenže mám problém. Mám video v AJ a potřebuju tam nahrát i titulky které mám ve formátu srt… Nevíte někdo jak do toho filmu hodit ty titulky??
Doplňuji:
hh 😁 na rozlišení 320*240 se to v poho dá, pokud ovšem nenosíš dvoje brýle ;) Mám telefon SE C702

Nejlepší odpověď
anonym

to zalezi na tom jaky mas telefon … android ? symbian ? iphone ? co je to zac ?
Doplňuji:
aha takže ani jeden z uvedených OS … pouze java … to není moc dobré. V tom případě bych doporučil, už při konverzi filmu tzv. vpálit titulky přímo do obrazu. Video konvertory to umí – pokud to nezvládne ten který zrovna používáte, zkuste to vzít podle tohoto návodu http://www.sve­tandroida.cz/kon­verzia-videa-s-titulkami-200902.

Další odpovědi
Miroslavst

To teda nevím, ale zajímalo by mě, jak bys je na tom malém displei četl? :D

NickD

Tuto funkci velmi dobře zvládá i DVD Fab.Vložení titulků s tímto programem není žádný problém.Na vašem místě bach ale hledal film bez titulků.Dá se dnes bez problémů stáhnout.