Tali Vael

Fandili jste více vlkovi, nebo zajícovi v Nu Pagadi?

Každý jistě zná tuhle serii :) Fandili jste víc vlkovi, nebo zajícovi? :D

Nejlepší odpověď
palmal

V jednom díle (na lodi) společně zacpali díru v podpalubí a na chvíli se z nich stali velcí kámoši. Dodnes si pamatuju ten krásný pocit, který zalil mou dětskou dušičku. Bohužel to netrvalo moc dlouho (dokud zajíc vlkovi nepřišlápl nohavice). :)

Další odpovědi
Shef

Asi takto: dětství bylo, když za všech okolností fandili zajícovi. Dospělost bylo, když jste si uvědomili, že zajíc je jeden velkej prevít, a začalo vám vlka bejt líto :D

Drap

Vždy vlkovi.

marci1

Fandila jsem legraci. Divák musí být chytřejší než Vlk, o chvilku dříve vědět, co na něj Zajíc přichystá. Fandila jsem Zajíci, i když to někdy měl „o uši.“ Vlk byl „gauner“ Výtvarník Rusakov si za vzor pro záporného Vlka vzal gaunera, který ho v Novosibirsku ve válečném roce 1941 předběhl ve frontě na lístky do kina. 🙂
Wiki