Deniss

FACEBOOKAŘI !! potřebuji poradit s profilem TIMELINE

prosím prosím .. aktivovala jsem si nový profil timeline ale jsem s ním nespokojená protože podlě mě je hodně nepřehledný .. poradíte mi prosím, jak vrátím můj profil na předchozí podobu ??? vážně mě ten vzhled TIMELINE štve ! děkuju všem

Odpovědi
NotFound

Obavám se, že to nejde. Podle článků na internetu se, po zapnutí, timeline vypnout nedá.

RomanP

Nejlepší je najít si jinou rozumější " zábavu " než je facebook

HarpPlayer

Naprosto souhlasím s dotazem – taky bych se moc rád dozvěděl, jak na to…
Tady jsem nic kloudného nenašel:

Zdroj: http://www.on­tola.com/cs/jak-deaktivovat-facebook-timeline