Mirek Dušín

Facebook – více vztahů najednou?

Jak, pokud vůbec, lze nastavit facebook účet do více vztahů zaráz tak, aby nebyly vzájemně viditelné? Nesuďte mě, prosím.
Doplňuji:
Raibek: Přesně tak..

Nejlepší odpověď
Tryphena

Na FB radši nedávat nic co může prasknout, protože to s největší pravděpodobností praskne. To, že se jednoho dne uživatelé FB vzbudili a všechny údaje byly veřejné už tady bylo a nejspíš ještě párkrát bude. Tam nejlíp nedávat vůbec nic.

Další odpovědi
briketka10

nastav veřejný/neveřejný profil
a jedno z toho nebude vidět

moc FB nepoužívám

JájsemRaibek

Pokud máš na mysli, že dotyčnou osobu uvedeš jako přítelkyni/manželku a další rovněž tak, tak to bude vidět.
Jedině bys musel dát tento údaj viditelný jen mně.
No a potom i přátele bys neměl mít vidět, jelikož u těch se to také zobrazí.
Jinak nevím jak to udělat.