martina79

Facbook nefunguje i kdyz se prihlasim nejdou mi nacist hry ani fotky nevite proc?

Dobry den chtela bych se zeptat proc se nemuzu dostat na svuj profil na facbookujde mi otevritjen hlavni stranka kdyz bych chtela na hry fotky nebo jiny odkazy tak de mi nic nezobrazi a mam bilo vubec se to nenacte dekuju za odpoved

Nejlepší odpověď
zuzíkvacl

Já mám úplně ten stejnej problém už druhý den a nemůžu se vůbec nikam dostat jen na hlavní stránku a pak jen bílo. A z mých známých ma většina stejnej problém…určitě by nám stačilo poradit kam se obrátit v těhle případech…nikde nejsou uvedeny ani kontakty nebo maily k facebooku… děkujeme za radu

Další odpovědi
Silvia

ahoj je to hruza ale zajimave ze u kamosky jsem se tam dostala v pohode a doma mi to nejde to same mi to dela jak tobe.antivirak mi nenasel zadny vir.