Existuji v nasich vodach ryby,ktere jsou schopni zautocit na cloveka?

existuji v nasich vodach ryby,ktere jsou schopni zautocit na cloveka?Dik

Nejlepší odpověď
deny555

Nevím jestli je to pravda,ale slyšel sem,že sumec by mohl.

Další odpovědi
Spiritus

zaútočit asi ne…spíš jen tak žďuchnout:)jednou mi kapr ocucal prst:)

Gorouš

To ne, Česko je na severu subtropického pásma, tady žraloci (zatím :) ) nežijí.

FOG

Mozna v ceske vode v akvariu – Pirana.
Nebo pokud ji nekdo vypusti do reky,coz se stalo myslim ze pred casem nekde u Otrokovic,ze byla spatrena ci ulovena.

nonnel

Můj kamarád, rybář, byl kousnut štikou a jak jsem tak slyšel může zaútočit i velký sumec, když už nemá kam uplavat.

infant

Když ale člověk volně plavena hladině poklidného rybníka či jezera, tak se nemá čeho bát. A že znám lidi, kteří by právě kvůli obavám ze sumců dopřírodního koupaliště nikdy nevlezli.

Zdroj: infant.blog.cz