ReHu

Existují stránky, kam lze napsat recenze na malé firmy či řemeslníky? Kladné i záporné.

Vytočil mě truhlář.

Nejlepší odpověď
lejdy.můn

Já znám asi jen tyto
http://www.nej­remeslnici.cz/

Další odpovědi
anonym

Na aaapoptavky.cz jsou recenze, mnoho se tam dozvíš na práci řemeslníků, firem…, ale pravděpodobně se musíš zaregistrovat (zdarma) .

gecco

Takových stránek je mnoho – https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=hod­nocení+řemeslník&sou­rceid=opera&i­e=UTF-8&oe=UTF-8 , ale jejich věrohodnost je nevalná…
To mu spíše vylepši pověst pomocí známých…
😉

Fondil

Jeden web je recenzezdarma.cz, myslím že tam šli vkládat právě takový zkušenosti. Není to teda zaměřeno přímo na řemeslníky, ale asi s tím problém nebude.

ReHu

Gecco, právě, že množství stránek je nevalné kvality :'(.
A truhlář, je to známý. Bohužel.

gecco

No jo – to je nejhorší, když si člověk pozve známého – a ten ´to´ zvrže…
A případně se ještě vykrucuje…
___
Varuj ostatní známé – s vylíčením jeho neblahých skutkůůů
😉

kapka

Me jeden truhlar vytaci v jednom kuse, ale to bude spis tim, ze to je muj manzel. :D Copak provedl ten vas truhlar? :)