Europa

Existují nějaké náhrady masa pro vegetariány kromě tofu, sóji a robi ( jinak řečeno rori)

Nejlepší odpověď
hanulka11

seitan si snad vyrobíš doma a skoro nic nestojí a ochutíš si ho podle sebe, tak jako jiné masové náhražky

Další odpovědi
anonym

Já nejvíc používám sejtan. Když už musím.

Děda Louda

To je samozřejmě naprostý nesmysl. Vegetariáni totiž maso nejedí, tudíž je nemají potřebu čímkoli nahrazovat.

štamgast

Já znám ještě tempech.

Conchus

Proč náhrady? Buď jsi vegetarián, tak zkrmuj a nebo jsi všežravec, tak si dávaj masíčko. Je vynikající, mám spoustu receptů