Existuje program na stahování, který by stahoval kdybych měla vyplej počítač?

asi ne že?

Nejlepší odpověď
Losos

;) krásná představa, ale bohoužel ne ..

Další odpovědi
Miroslavst

Odpovím ti podobnou otázkou.
Existuje nějaký sporák, který by mi přes noc když je vypnutý navařil?
Nesmysl, že? Tak kam by se to jako stahovalo? Nejde to.

alexandra

Ne,ale je program,který stahuje a když musíš vypnout počítač a ještě to nemáš,tak po zapnutí počítače na druhý den,začne automaticky stahovat dále,aniž by to bylo zrušené,jak to některé programy dělají.

Denča

Alexandra: Jak se prosím jmenuje ten program? ten by se mi hodil :)