štamgast

Existuje program který by nastavoval počet FPS?

Odpovědi
Rohlik

Neexistuje. A pokud víte co to FPS je, tak je to nemožné. Pokud máte slabší GPU, tak si nemůžete programem nastavit třeba 120 FPS. Krom toho FPS je u každého programu a hlavně her jiná. Čím více pohyblivých částic na obrazovce, tím FPS je nižší. U nekterých her lze třeba nastavit maximální FPS, takže máte při správném nastavení FPS fixnuto na například 60.

Melkor

Jde o to, kde chcete to FPS nastavovat, pokud u videa, tak je možné FPS nastavit v nastavení v editoru videa. Pokud se to týče her, hledejte nastavení pro konkrétní hru, třeba v Counter Striku jde fps nastavit pomocí příkazu fps_max „číslo“, ale to se liší u konkrétních her… Zvýšení fps dosáhnete např. pomocí programu Gamebooster nebo game accelerator