leachim

Existuje po sexu nějaká injekce? aby byl potrat ?

Zravím dens sem měl s mojí holkou sex a nějak nám to uklouzlo a nechceme mít děti teď ještě ne ..a má holka mi říká že si zajde v pondělí na Gynekologii a pokud bude těhotná tak jí doktor píchne injekci na potrat.. je to skutečně pravda? prosím poraďtě jsem v depresi. :'( Mé olce je 18 a dnes se to stalo v 18:30 :XXXX poraďte prosíííím mooooooc

Nejlepší odpověď
iceT

Existuje pilulka po sexu,zvaná Postinor,mělo by stačit zajít na pohotovost.Čím dříve se zajde,tím lépe,je nutno pililku vzít nějpozději do 72 hodin(je parádní komedie na toto téma,jmenuje se O život)
A taky doufám,že vám jen uklouzl (sklouzl)kondom,pro­tože přerušovaná soulož není zárukou neotěhotnění.

Další odpovědi
marci1

Existují tablety „Postinor“ které se dají koupit ve většině lékáren. Musejí se užít nejpozdějí 72 hodin po styku. Stojí 500–700 Kč. Lékárna je vydá jen staršímu 16 let.
Doplňuji:
http://www.stu­dentpoint.cz/308-vztahy-sex/10947-postinor-pilulka-posledni-zachrany#.UrSy-rTZzwl

Funna

jen doplním informaci k tomu, co správně napsaly iceT a marci1…nejde o žádný potrat…spermii trvá 3 dny než se uhnízdí ve vajíčku a musí při tom překonat mnoho nástrah, které jí ženské tělo nachytá…tahle pilulka zabrání tomu, aby se tam nedostala ani jedna…proto těch 72 hodin…