bleda_ruze

Existuje online poker s minimálním či žádným vkladem, ale možnou výhrou?

Nejlepší odpověď
www

Nejen poker, ale spousta podobných her existuje.
Žádný vklad, ale výhra je! Ovšem, pouze v podobě bodů, či peněz, jejichž výplata ale není možná 😁
Pak jsou ale hry, kde při registraci dostaneš určitý fyzický kredit a můžeš tedy zdarma hrát i cosi vyhrát. Jenže pak je xy důvodů, proč nelze výhru vyzvednout, nebo podmínky takové, že se výhry jen trochu rozumný hráč vzdá.

Další odpovědi
Drap

Nic nebývá zdarma. A to co se tak prezentuje, tak většinou skrývá nějaký fígl.

BblackK

Samozřejmě, je jich spousta, ale výhry nic moc. Stačí si vygooglit freeroll, ale poker si tam moc nezahraješ, jelikož je tam spousta ryb co tam jdou jen zkusit štěstí s allin (ale také se není čemu divit s těma prizepoolama (většinou v řádech desítek $). Zkušenosti mám např. s http://www.spor­tingbet.cz/pa­radise-poker/poker.aspx . Každý den freerolly bez jakýchkoli poplatků nebo rakedhandů(ra­kedhand = jednou se podívat na flop v cashgame klidně i na stole se sázkou 0.02€) v hodnotě ca 150€. Dále je každý den pro CZ hráče pokerliga (o 300,400 nebo 500 €, kde už je potřeba 24hod před turnajem odehrát 1,5 nebo 10 R.H.) http://www.po­kerliga.cz

honza19hk

Ne, nemyslíš že by na tom provozovatel takové hry dost prodělal?
Zadarmo ani kuře nehrabe.

Jarisak

Pochopitelně, existují freerollové turnaje (viz http://zvitez­.cz/jak-zacit-hrat/ ), kde se dají nějaké drobné vyhrát a postupně se dá vybudouvat určitý bankroll. Jako hernu doporučuji asi Pokerstars, pokud ti jde o freerolly a Full Tilt Poker dává čas od času nováčkům tikety do půl dolarových SNGs.