bolak

Existuje nějakej tvor, krom parazitů, kterej by přežil cestu lidským žaludkem?

Myslím třeba jako žába, kolibřík a tak. Prostě zviřátko evolucí tak vytuněné, že žaludeční šťávy by pro něj nebyly problém.

Odpovědi
beer

Vyjma parazitů jsou to některá bakterie, dalšími zástupci budou snad jen živočichové využívající schopnosti kryptobiózy (želvuška ap.).
Názor