kia

Existuje nějaká promlčecí doba nástupu trestu, na který dotyčný člověk nenastoupí?

Odpovědi
Drap

Ne, neexistuje.

ivzez

Neexistuje.
A vyhýbání se trestu může vést k jeho zvýšení.

Ušel ventil

Samozřejmě že existuje – Zdravotní důvody – když je člověk v nemocnici (např.po operaci ) tak nemůže nastoupit do trestu , důvod se uvádí soudci který určil nástup .

Kryšpín

Něco podobného úspěšně prováděl vážený pan lobbista ve výslužbě mazánek versus s kolibříkem ovládající matičku Prahu, co vozil tu dámu z rákosí zdarma na kapotě, nebo vzít roha na Seychely, Jižní Afrika, Panenské ostrovy a.p.

ivzez

Ušel ventil ,
nenastoupí-li člověk trest ze zdravotních důvodů,
jde o něco jiného než vyhýbání se trestu.

Promlčecí doba by se vztahovala k trestnému činu,
nikoliv ke zdravotním důvodům.

Ušel ventil

Ivzez , jak se člověk v nemocnici doví že má nástup trestu ? U rozsudku soudu se to neříká , nástup trestu přijde v obálce domů a když dotyčný není doma a je v nemocnici tak o tom ani neví .

ivzez

Jak pobyt v nemocnici souvisí s vyhýbáním se trestu
a s promlčecí dobou? (Reagujete na něco jiného.)