Veverka :-)

Existuje něco podobného?

dobrý den. na www.blesk.cz/smsdvd jsem zjistila, že si můžu pomocí internetu objednat DVD. cenu za DVD včetně DPH mi strhnou z kreditu co mám v mobilu. DVD mi pak přijde rovnou do schránky. Ale problém je že v Blesku není moc dobrých DVD a tak bych se chtěla optat jestli nevíte, zda toto funguje i na jiných stránkách kde by mi to strhli z kreditu v mém mobilu a potom doručili přímo do schránky? děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

http://www.su­perdvd.cz/

Další odpovědi
Jahoda

Také mne toto napadlo co Vás. Přes Blesk také objednávám DVD a peníze mi odečtou z kreditu v mém mobilu. Je to dost pohodlné, zvláště, když mi to přijde do schránky. Ale také jsem zatím nenašla jiné stránky, přes které by toto také fungovalo. Počkám si na další odpovědi, zda někdo nějakou stránku doporučí. Bylo by to velmi dobré 🙂

HOMER

Hodně filmů je zdarma ke stažení (bez registrace,najdi film který se ti líbí opiš kód a klikni na stáhnout free)na:

Zdroj: http://www.uloz­to.cz/

kazisvět

Filmy do schránky – url viz zdroj. Provozuje ATS. Mobilní platby jsou zatím v testovacím režimu, ale nejdéle od počátku července by to mělo běžet na všech telefonech a u všech operátorů.

Zdroj: filmydoschranky.cz/