Existuje něco, co by odpudilo lasice, které se v noci vyhřívají na motoru automobilu?

Nejlepší odpověď
iq

do auta existuje přímo odpuzovač lasiček a kun na 12v.Také existuje sprej

Další odpovědi
Elk

ANO! Používám to už léta – doporučil mi to kámoš a zatím to funguje. Tenkrát mi říkal, že je dobré dát někam k motoru lidské vlay. Stříhal jsem syna strojkem a jeho vlasy jsem dal do papírového sáčku k baterce.
Lasice se bojí lidského pachu!
Od té doby – možná je to jenom pověra! – mám klid.

elektrikář

Zajít do ZOO poprosit o lví trus.Nebo si vypůjčit toho lva.

Drap

Obě uvedené rady fungují. Vlasy čas od času vyměnit. Stejně tak funguje i medvědí lejno , snad i psí, ale to je neověřená informace.

Jikra

Zkus to tady na té adrese.

Zdroj: http://www.de­ramax.cz/odpu­zovace-plasice-skudcu/t-104/