hlodavec

Existuje na síti sítí seznamka pro divné lidi?

Nejlepší odpověď
autacek

Ano, tady jsi naprosto na správném místě.

Další odpovědi
Edison

Všecny seznamky jsou v zásadě pro více či méně divné lidi. Je totiž potřeba si uvědomit, co všechnmo je vlastně divné…

Kepler

Každá internetová seznamka je pro divné lidi. Věř mi, to bys nevěřil, co za lidé se hlásí. Vlastní zkušenost.

ivzez

Jistě.
Ale žádná se tak nejmenuje, protože
by nesehnala žádné klienty.

Vojta24

Toje docela dobrá otázka opravdu pobavila. Zvlášť když jsem si uvědomil že divní lidé mne obvykle zaujmou osobně mnohem víc než lidé nudní, strojení a tuctoví … nejspíš bych měl takové místo hledat taky 🙂

jáára

Asi Facebook. Jen tuším. Nemám tu vjec.