zjentek

Existuje již světová organizace, která by dané zemi dokázala zakázat projekty, přímo ohrožující lidstvo jako takové?

Teď nemám na mysli projekty, jako je výroba jaderných zbraní a podobné, které nelze prokázat, protože jejich existence je sporná, často založená více na domněnkách, nežli faktech. Mám zde na mysli hazardní a pro celý svět velmi riskantní projekty, které je ovšem možné konkrétním strůjcům vcelku lehce prokázat, jako je třeba tento>>> https://www.no­vinky.cz/cesto­vani/clanek/v-dubaji-odhalili-nejvetsi-fontanu-na-svete-40340183#source=hp&seq_n­o=14&dop_ab_va­riant=0&dop_req_­id=trHPsIRmfdN-202010241423&­dop_source_zo­ne_name=novin­ky.sznhp.box&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne neni. A ani žádná taková ještě hodně dlouho nebude.

Další odpovědi
Kepler

Co na tom vidíš hazardního a riskantního? Voda cirkuluje, akorát že se spotřebuje dost energie na čerpadla a nasvícení. Nikde není psáno, že se tam používá pitná voda, spíš bych to hádal na vodu mořskou. Určitě to krásně osvěžuje vzduch v okolí.

ivzez

Neexistuje a ani existovat nemůže.
Nebo si myslíte, že by představitelé některé země poslechli?

zjentek

Drape a myslíš, že dříve vymřeme, nežli se taková ustanoví? V Dubaji voda, chápeš to? Víme, co to dělá s jaksi přirozenými cykly a jejich chodem? Myslím si, že pokud se POŽITKÁŘI VČAS NEPROBUDÍ, tak jednoho krásného dne NÁM VŠEM vyjde slunce na západě, ale mně z toho brada nespadne… spadne těm požitkářům, si myslím… i když to bude smutné i pro mne a mně podobné. Chjo… díky za přiměřenou odpověď. (;