lukas.zmizik

existuje ještě v dnešní době podpultové zboží?

nikdy sem nebyl prodavač, tak pod pulty nevidím

Nejlepší odpověď
briketka10

jo jo určitě tam, kde si něco objednáš a maj
poslední 2–3 kousky může se prodavač/ka
rozhodnout komu dá přednost :O)

dělala jsem to také tak při prodeji CD/DVD
zákazník co měl u mě víc sympatii měl samo
přednost než ten co ani nezabučel :O))

Další odpovědi
pusinka50

Tak určitě existuje co se masa týká. Kdysi bylo normálně k dostání levnější maso, třeba pajšl, slezinky, anebo jsem psovi vařila hovězí žaludky. Na svíčkovou jsem kupovala váleček „falešné“ svíčkové, stejně dobré, ale o polovinu levnější. Teď to v krámech nevidím

hanny 2

pusinko – u nás v Lidlu je úsek pultového prodeje soukromníka – maso,uzeniny,sý­ry,saláty atd. a falešnou svíčkovou mají běžně v nabídce!

Jikra

  • pusinko- nevím kde bydlíš, ale u nás na moloměstě mají pajšlů,slezin a vepřových žaludků co hrdlo ráčí. Jestli jsi myslela těma hovězíma žaludkama držďky, tak ty taky, ale ty jsou pěkně drahý.

briketka10

pusinko v masně se toto už nedá, jedině někde u soukromníka
ve velkoprodejnách a hypermaketech podpulty nemohou a
nesmí existovat absolutně nikde ..