Elk

Existuje domácí drtička na plasty?

Doplňuji:
Měl jsem ny mysli pouze plastové lahve. Buď rozdrtit anebo slisovat, aby zabírali co nejméně místa. Zatím samozřejmě stačí, když na to šlápneme a hlavně, že třídíme.

Nejlepší odpověď
Pájo

Sešlátnutá PET lahev stačí určitě. Víte, jaký nepořádek by byl u kontejnerů, kdyby tam někdo natrhnul ten uzavřený pytel vámi „posekaných“ lahví řekněme nasbíraných za měsíc? Bezdomovci (alespoň u nás) vše zavázané vytahají ven a hledají „poklady“.

Takhle to dopadá, když k něčemu podobnému dojde na moři:
http://zpravy­.idnes.cz/kulic­ky-na-plazich-hongkong-dpr-/zahranicni.as­px?c=A120806_101710_zah­ranicni_ts#ut­m_source=rss&am­p;utm_medium=fe­ed&utm_cam­paign=zpravodaj&am­p;utm_content=ma­in

Další odpovědi
Drap

Nevím. Nikdy jsem o ničem takovém neslyšel, ale považuji to za nesmysl. Doma rozdrcený plastový odpad by dále nešel třídit a nemohl by být zpětně využíván
Doplňuji:
Lisy na plastové láhve do domácností se vyrábějí.