Existuje deska/podložka pod laptop?

Občas si beru laptop do postele, kde na něm delší dobu pracuji, ale položit to jen tak na matraci by přehřálo větrák a dávat si pod to knížky je nepohodlné a nepraktické, plus když k tomu přičtu i podložku pod myš, jelikož k práci je potřeba víc než touchpad.
A tak by mě zajímalo, jestli existuje nějaké deska či podložka přímo určená pro laptopy, aby byly na pevném podkladu, a kde vzádu by byly ještě nějaké vyvýšené rohy tak, aby větrák mohl ještě lépe pracovat. A kdyby deska byla na straně prodloužená aby se tam vešla i myš, bylo by to nejlepší. Jen nevím, jestli něco takového existuje, jak se to jmenuje a nebo kde to sehnat na internetu. Víte o něčem?

Nejlepší odpověď
led

Sú rôzne druhy týchto podložiek, pasívne i aktívne s ventilátorom. Pozrite sa v predajniach s počítačmi, alebo obchodoch typu Datart, Ikea…
https://www.go­ogle.sk/search?cli­ent=opera&q=po­dložka%20pod%20n­otebook&oe=UTF-8&gws_rd=cr&u­m=1&ie=UTF-8&hl=sk&tbm=is­ch&source=og&sa=N&­tab=wi&ei=3mkI­UuatFIOXO6fwgZAC&bi­w=1280&bih=670&se­i=GmoIUuKQBsaX­Pd_5gfgO
https://www.go­ogle.sk/search?cli­ent=opera&q=po­dložka+pod+no­tebook&source­id=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8&gws_rd=cr&e­i=3mkIUoCUDcvU­PImTgJAL

Další odpovědi
ivana525

Já určitě doporučuju podložku s větráčkem, obzvlášť teď v létě je super, když se notebook nepřehřívá. Kupovala jsem tady http://www.bras­nynanotebooky­.cz/brasnynano­tebooky/eshop/12-1-Chladici-podlozka-pod-notebook V nabídce jich maj spoustu, takže si určitě vyberete.