kno

Exekuční čísla dá se zjistit bezplatně co přesně je to za srážku. ?

A kolik ještě zbývá doplatit nebo vyžádat potvrzení o doplacení. Pro jistotu že jsem to všechno řádně uhradil. ?

Odpovědi
JájsemRaibek

Exekutor, který vede exekuci vám tyto údaje sdělí na požádání.

midlajs

Absolutne bezplatne akorat za taxu volani. Maji primo povinnost a dokonce…vam musi vypocitat srazky ze mzdy kdyz o to pisemne pozadate 😉 ale jak to byva…nekdo je sdilnejsi a nekdo je zase nasr*nejsi.