Krasimirov12

Džíny jako dárek

Chci koupit bratrancovi džíny ale nevim jaké a kde je koupit.. Jde o to, že jeho máma se moc v obchodech nevyzná a já taky ne :D proto se ptám :)
-Nejčastěji nosí tmavě modré džíny a já bych mu chtěl koupit černé nebo tmavé džíny
Má velikost Eur 164 a má hrozně hubený nohy a proto se ptám taky.. kde koupit na něj trochu ale jinak docela dost uplné tmavé džíny?

Nejlepší odpověď
kamila44444

Pozvi ho na nákupy a ať si vybere :)

Další odpovědi
terry

Myslím, že nezbude, než projít pár obchodů.
Ale bez vyzkoušení – nevím, nevím.
Asi bych se do toho nepustlia. Měl by sedět i střih. pouhé označení velikosti nemusí stačit.