GTA Andreas

Dvě duše na kolo za 90 korun v Lidlu, koupit, nebo ne?

http://www.li­dl.cz/cps/rde/­xchg/lidl_cz/hs­.xsl/offerdate­.htm?offerdate=31169
Doplňuji:
K nahuštění je potřeba redukci na ventilek a to je další výdaj, zbytečná koupě. Otázku už lze smazat jako neaktuální.

Nejlepší odpověď
Ar

V Lidlu jsou dva druhy těchto duší, na cyklo ventilek a na moto ventilek.
Jedna nápisy jsou modré a druhé (moto) takové cihlové, Je tam i vyobrazení na krabičce, Nevím tedy o jakou redukci se má jednat, Cyklo ventilek jde nafouknout stejnou pumpou jako galuskový a s moto snad nejsou problémy. Navíc vetšina pump na kola mají oba vývody.
Jinak za tu cenu proč ne, jen je potřeba si uvědomit jak jsou široké pláště. „Lidlovské“ duše jsou do 2,125"

Další odpovědi
zjentek

proč ne, nějakou normu to splňovat bude ten matroš. Není to tak extra skok, je fůra duší za cca 60kč/ks

Conchus

Jasně, víš za kolik byly duše za bolševika?

badisko

no muzes …nechal bych je vsak jen jako zalozni…