osmanek

Máte někdo zkušenost s koupí kola na internetu?

Dobrý den, prosím, máte někdo zkušenosti s koupí kola přes internet? Jaký je rozdíl oproti kamenné prodejně? Chci si pořídit nové kolo, ale jsem z malého města a teď jsem v situaci, kdy nejsem schopná sednout do auta a dojet si do nějakého většího cykloobchodu, tak mě napadla tato možnost. Předem děkuji.

Odpovědi
gecco

Pokud víš, co chceš, není to problém…
Jestliže ale potřebuješ s výběrem poradit (a třeba si kolo a jeho výbavu ´osahat´), je lepší kamenná prodejna – ovšem s prodavačem odborníkem…
😉

lexx

Zajíc v pytli, nejistota a obtížná, nákladná případná reklamace, lépe dej známému dvě stovky na benzín a zajeď si do okresního města vybrat in natura, vyjde to levnějc, to je můj názor.

Rozax

Já bych se toho zas tak nebála, kolo přes eshop jsem už kupovala a určitě bych do toho šla i podruhé, byla jsem moc spokojená. Měla jsem předvybráno, po emailech jsem si nechala poradit a super. Ale asi musíš narazit na dobrý a spolehlivý obchod…

Kvetina888

Já jsem takhle kupovala kolo pro syna, když jsem potřebovala dárek k narozeninám a zrovna jsem ležela v nemocnici. Dostala jsem od známého tip na Bikegallery, řešili jsme po emailech, v jakém terénu bude syn jezdit, jakou bychom měli představu, jaký máme rozpočet atd. Měla jsem z toho teda hrozný strach, ale úplně zbytečně, všechno proběhlo úplně v pořádku.

romanos32

mam, z prvopocatku jsem se toho bal, ale kupovali jsme cca 2 roky nazpatek kolo synovi na https://www.krab­cycles.cz/ a vsechno probehlo v pohode. Letos jsem si tam poridil i kolo pro sebe – smontovali ho a bylo k vyzvednuti v Podoli, odkud jsem na nem rovnou odjel domu..