Viktorie II.

Důvěřuj, ale prověřuj. Měli jste co do činění s některým e-shopem?

https://www.re­cenzer.cz/obcho­dy/podvodne-eshopy/

Nejlepší odpověď
Malvína

Neměla jsem zkušenost s žádným, který by mi ponzaslání peněz neposlal zboží. Prověřuji každý e-shop, který není tak profláklý a nakupuji u něj poprvé.

Další odpovědi
Čecho_slovák

Letmo jsem je přečetl, ale nic mi to neříká. Takových bylo a bude. Já jsem obezřetný a snažím se jim vyhýbat. Co mne taky udivuje jsou falešné recenze. Vychvalují zboží, jsou hodnoceny hvězdičkami nebo procenty, ale jak jsem psal, jsem obezřetný.

Funna

ne…

Dochy

Měl jsem co do činění se spoustou e-shopů. Ale mám takovej pocit, že to není to, na co se chceš ptát…

Emefej

Neměl.

paul1

No teda – netušil jsem, že je jich tolik. Zatím jsem na takový nenarazil, máme jeden spolehlivý, od kterého bereme zboží už několik let.

Viktorie II.

Dochy, je zřejmé že se ptám na podvodné e-shopy.

mosoj

Kecáš.

Dochy

Je zřejmé, že se ptáš, zda jsme měli co do činění s nějakým e-shopem. Je to v otázce jasně napsáno.
Jestli myslíš, že někdo bude procházet ten milion odkazů v seznamu aby zjistil jestli na některém z nich něco nekoupil… no neočekával bych to. Ale pokud to chceš, proč to tam nenapíšeš?

Viktorie II.

Důvěřuj, ale prověřuj.