Avatar uživatele
Viktorie II.

Důvěřuj, ale prověřuj. Měli jste co do činění s některým e-shopem?

https://www.re­cenzer.cz/obcho­dy/podvodne-eshopy/

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Malvína, Ametyst, Beno před 876 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Neměla jsem zkušenost s žádným, který by mi ponzaslání peněz neposlal zboží. Prověřuji každý e-shop, který není tak profláklý a nakupuji u něj poprvé.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Čecho_slovák

Letmo jsem je přečetl, ale nic mi to neříká. Takových bylo a bude. Já jsem obezřetný a snažím se jim vyhýbat. Co mne taky udivuje jsou falešné recenze. Vychvalují zboží, jsou hodnoceny hvězdičkami nebo procenty, ale jak jsem psal, jsem obezřetný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

ne…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Měl jsem co do činění se spoustou e-shopů. Ale mám takovej pocit, že to není to, na co se chceš ptát…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Neměl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

No teda – netušil jsem, že je jich tolik. Zatím jsem na takový nenarazil, máme jeden spolehlivý, od kterého bereme zboží už několik let.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Viktorie II.

Dochy, je zřejmé že se ptám na podvodné e-shopy.

Avatar uživatele
mosoj

Kecáš.

Avatar uživatele
Dochy

Je zřejmé, že se ptáš, zda jsme měli co do činění s nějakým e-shopem. Je to v otázce jasně napsáno.
Jestli myslíš, že někdo bude procházet ten milion odkazů v seznamu aby zjistil jestli na některém z nich něco nekoupil… no neočekával bych to. Ale pokud to chceš, proč to tam nenapíšeš?

Avatar uživatele
Viktorie II.

Důvěřuj, ale prověřuj.

Nový příspěvek