silva49

Dušení auta

Potřebuji pomoc,mám škodu octavii r.v.1997,mám problém nejede mi.Když nastartujete auto se vzápětí začně jakoby dusit a samo chcípne.čím by to mohlo být?

Odpovědi
ReHu

To měli známí a bylo to špatnou naftou.
Řešilo to zastavením, opětovným nastartováním a prošlápnutím plyn.pedálu to vysokých otáček – krátkodobě to neškodí. Na čas to pomohlo, než doplnili lepší poh.hm.
Ale u vás to může být i jiný důvod.

anonym

Předstih?

Jag

Nejrozumnější by bylo si auto nechat někde načíst na diagnostiku a ta by mohla napovědět jinak je moc variant čím by to mohlo být jak u benzínu tak u nafty