Niikii

Dovolená, kamarádka..

Ahoj,mám problém ☹ O těchto prázdninách už jsem byla 3× na dovolené na 11 dní.S mojí kamarádkou(a někdy ještě pár dalšími přáteli) chodíme KAŽDÝ den ven.Popravdě mě to někdy už moc nebaví,ale moje kámoška je vždycky nasraná,i když dělá že ne.A teď byla naštvaná i když jsem jela na dovolené že tu nebudu s ní a tak.TeĎ mi řekla že v pátek bude oslava a že tam musim jít,že je to důležitý atd. (týká se to nějakého kluka a ona by tam sama nejela) a já jí řekla že teda mu napíšu a šla bych.Jenže mi v pátek odjíždíme na další a zároveň poslední dovolenou s rodiči.V tu chvíli jsem jí to nemohla říct,nevím proč!prostě jsem pitomá a bála jsem se,že se naštve:-(.Nevím co mám dělat..musím jí to nějak napsat..ale jak?prosím pomozte,je to pro mě nutné!! (Vím že jsem blbka,že neumím říkat ne,ale už se to odnaučím)

Nejlepší odpověď
anonym

některé věci se špatně oznamují,ale neboj se a řekni jí to,možná se naštve,ale určitě si najde za tebe náhradu s kým jít za tím klukem a než se vrátíš z dovolené tak vychladne

Další odpovědi
iceT

kamaradka by si mela uvedomit,ze az se treba vdate nebo budete mit prac.prilezitost v jinem meste,tak na ni taky nebudete mit cas,nebo ona na vas,ale pokud je nastvana pokazde,kdyz na ni nemate cas,tak to asi nebude kamaradka.kamaradi prichazeji a odchazeji,s pos­tupem casu se meni.nebo je jeste varianta,ze vas nejakym zpusobem vyuziva.naucit se rikat ne je tezke,ale da se to zvladnout,taky jsem to neumela,ale pokud se to naucite,tak v budoucnu budete mit zivot mnohem snazsi.