xiperio

Dovedli by jste si představit, jak se asi cítí prubíř, pokaždé když ho odvedou?

Chtěli by jste být v jeho kůži? (vysvětlení" prubíř je hřebec, který zkouší podle pachu klisny, jestli jsou schopné se pářit, ale nesmí dojít ke styku a hned ho odvedou. Následně přivedou hřebce, který se s ní spáří.) No hrozný to život.

Nejlepší odpověď
UPhelp

To považuji za mučení nejvyššího stupně. :D Mentálně-fyzické mučení.
Si představ, že by to dělali tobě. Jen očichat a pak odvést a pustí tam jiného.

Další odpovědi
aliendrone

Jo, ještě si to pamatuji. Je to sice již dááááávno, ale byly to zážitky NEZPOMENUTELNÉ. To se náctileté nány pořád tvářily jako „že ANO“, ale ńakonec si to na poslední chvíli rozmyslely. A netvrď mi, žes to nezažil. ;)

paul1

Tak to jsem netušil. Chudák.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

No právě, to snad ani představit nejde. Právě proto jsem tu otázku položil. Aby jsme si vážili, toho co máme…