PandaForever

Dotaz o tetování

Ahoj, mám malý tetování, ještě si ho budu dodělávat. Jehla byla nová, a tuš taky, pomazaný několikrát mastičkou a zatím vypadá v pohodě. mohlo by se to zanítit? Co mám dělat pro to, aby se to nerozmazalo? Vím že už nikdy nezmizí, že jsem blbá, a že se mi pak třeba už nebude líbit, tak si prosím nechte urážlivé odpovědi:)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Určitě ti dal tatér instrukce,jak o tetování pečovat,tak dbej jeho rad a všechno bude v pořádku!

Další odpovědi
badisko

Tak hele ja po sobe nectu co pisu …ale toto .. Jehla byla nová, a tuš taky.. uz si proboha nic nedodelavej !!! budes vypadat jak krimos … urcite ti to nedelal nikdo z oboru nebot ..lidi co to delaj maji snoje pravidla …barva se ti po case rospije a bude to vypadat otresne …!! tus se opravdu nehodi na zdobeni kuze …!! Mozna pro ty paka z kriminalu kde nic jineho neznaj …
Urazlive odpovedi …podivej ja v zasade memam vubec nic proti zdobeni kuze ..sam mam skerifikaci …ale delal mi ji odbornik a ne zadny pako ze ziletkou ..
Zanitit se to samozdrejme muze .. kdyby jo tak pouzij framykoin v lekarne ho koupis kolem 50 Kc …
jinak souhlas s ocko… mohla jsi to dat do doplneni sve minule otazky …!!!
Doplňuji:
Hanny 2 …tak tater to urciite holcine nedelal …je ji 12let ..a urcite by ji to nedelal jehlou a tusi …!!

anonym

Pominu otázku tetování, ale zaměřím se na dotaz samotný – kde jsi si v instrukcích přečetla, že se sem takto vkládají otázky? Doufám, že ti tu slátaninu někdo rozumný smaže. Toto je už skutečně vrchol, jak si někteří noví uživatelé zásadně pletou poradnu s kdoví jakým hybridem.

nanif

Řádně mazat, neškrabat. Po pár dnech ze začne vylučovat barva z vrchní části pokožky, která se obnovuje. Nepanikařit, počkat.

Krakis

Tuš? A ještě to chceš dodělávat? Když nechceš,nebudu ti nadávat,ale bejt tebou okamžitě letím k doktorovi! Tuš je jedovatá a to že si měla čistou jehlu nic neznamená.I většina narkomanů dnes používá jednorázové inzulínky a jak dopadají !!!