Kazatel

Dotaz na admina, na kterém emailu reaguje, protože na tom zveřejněném dokáže odpovědět tak 1× za 3 roky.

Je to důležité především co se platné legislativy týče a vyhnutí se předem zbytečným sporům s příslušnými ú­řady.

Odpovědi
nyjono

Pro admina maily od uživatelů nejsou prioritní záležitosti.
Ta platná legislativa a vyhnutí se sporům …, to ty řešíš jeho záležitosti?

ivzez

Reinkarnace (za necelý měsíc jste nemohl získat zkušenosti za tři roky)?

info@odpovedi.cz
(Další e-mail si dohledejte sám, admin nikoho z nás nepověřil
sdělováním nebop zveřejňováním e-mailu.)
_______

Doplňuji:
Platné zákony najdete v internetu (já ráda používám www.ZakonyPro­Lidi.cz).
K prevenci případných sporů s úřady stačí se řídit platnými předpisy.

anonym

Úřady se mohou na tento web vykašlat, když nic nedělají ani z parazity na uložto.cz 🙂 Uvažujte, tady se snaží předcházet jakémukoliv porušení práv, dokonce mažou dotazy s fotkami bez uvedené licence 🙂 na uložto máte obrovská kvanta pirátského obsahu, filmů, hudby, knih, všeho šířeného v rozporu s autorským právem a co úřady ? nic. …

Odpovědi.cz

Přesně, jak píše ivzez. e-mail na administrátory Odpovědí je info@odpovedi.cz.

Pravidelně ho kontrolujeme a reagujeme. Není možné, že se e-mail neodeslal? Zkuste to prosím znovu poslat.