Klarisa

Dostal jste někdo za klikání na reklamy peníze?

A které klikačky proplácí,vím asi o 5 klikačkách,kte­ré platí,ale je to jen velmi málo a nestojí to za to.A ty tisícidolarové asi neplatí,protože mi nic neposlali a to klikám 4 měsíce a dávno jsem dosáhla 1000 dolarů.Práce není a zkouším už kde co.

Nejlepší odpověď
anonym

A za co myslíš,že jsem koupil dům,auto a byl na cestě kolem světa?

Další odpovědi
anonym

ještě jsem nedostal od nikoho peníze takto zadarmo. jediné, čemu věřím, že proplácí, je stránka bux.to; bohužel je jen v angličtině a posílá peníze na účet u paypal.
jinak, pokud klikáte ermail.cz, tak tam to zkončite, v pravidlech mají, že pokud se něco stane, tak za to zodpovídáte vy, nejsou povinni vám pravidelně posílat dotazníky a ermaily a nejsou povinni vám vyplatit výhru ;D

radši si najděte nějakou nádeničinu, pokudj ste na vesnici, tak to budete mít určitě lehké, pokud v městě, tak budete muset déle hledat, ale tímto si vážně nic nevyděláte, moná tak na novou myš a elektřinu, kterou při tom spotřebujete

Deter

Tak teda klikání na reklamy je dost nefér praktika. Vemte si, že zadavatelé reklamy platí v některých případech za proklik nemalé peníze – dobře, třeba jen pár korun, ale pokud je těch kliků tisíc, už se mu to řádně prodraží a nemá z toho žádný zisk. Navíc mu to dost zkreslí statistiky konverzního poměru a může mu to docela snadno položit celý byznys (je-li to začátečník). Ale chápu, že tohle si každý neuvědomí, případně vyhraje naivní vidina snadného zisku ;)