Avatar uživatele
Pella

V kolika letech jste dostali notebook?

V kolika letech jste dostali první notebook (počítač) a telefon

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2500 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nikdy jsem žádný nedostal ani počítač a ani telefon. Koupil jsem si sám, až po té co se začaly vyrábět a vydělal jsem si na to.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Nikdy, koupila jsem si je sama za vlastní vydělané peníze a jsem ráda. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
brillant

Nikdy, někdy v 80letech jsem si koupil Atari a po něm Didaktik. Poté Intel 80286 …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Pokud jsem notes nebo telefon dostal, pak služební, obvykle, pravda, i pro osobní užití…
😉
Ale je to jen pro zlost – nezvednout služební telefon téměř nelze, držet hotovost 7/24 na notesu taky nic moc…
Lépe, když si koupíš vlastní…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Nikdy jsem žádný notebook ani počítač nedostal. První telefon jsem dostal po tatovi v nějakých 22 letech. Pak už jsem si veškerou techniku koupil za svoje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Notebook jsem měl ve 33, pracovní. Mobilní telefon ve 37, taky pracovní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Nikdy.
Koupeno za své, s vlastním výběrem bez omezení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

NTB jsem nikdy neměl. První telefon jsem nedostal, ale vyrobil si ho. Dva kelímky, nit, dvě sirky – pamětníci vědí o co šlo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marketa54321

NTB – 18
Tel. – 11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Notebook jsem nikdy neměl, telefon jsem si koupil za vlastní peníze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Je pravda, že narozdíl od většiny odpovídajících jsem vše zmíněné dostala, ale také ne příliš brzo.

První počítač vlastně ani nebyl tak úplně můj, původně ho dostala moje máma od mého švagra, aby na něm mohla překládat nějakou knihu a počítač ani nebyl úplně nový. Nakonec jsem překládala já a využívala ho o něco častěji než ona. Tehdy mi bylo něco kolem 23.

Mobil jsem dostala asi v 26 letech k narozeninám a ten notebook, který teď používám jsem tak nějak získala od manžela, který ho nepotřeboval – to mi bylo nějakých 34.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

NTB jsem nikdy neměla. Telefon jsem si vždy kupovala, ale před nedávnem jsem v novém zaměstnání dostala svůj první služební telefon.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Nuk nuk

Emefej: No jo! Tak na tenhle mobil jsem málem zapoměla. Dík zapřipomenutí. Ten jsem měla taky :D

před 2499 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Já taky, ale blbě se s ním volalo za roh.

před 2499 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek