Miroslavst

Dopravní nehoda cyklisty a pokuta

Doufám, že dostane navíc i pokutu 50.000,–Kč za tu nehodu na kole.
Proč? Protože patří k těm, kteří tvoří zákony.
Váš názor prosím?
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/209556-vodrazka-se-vyboural-na-kole-lekari-mu-sesili-oblicej-50-stehy.html

Nejlepší odpověď
Bumbes

Několik názorů z diskuze:

  • Doufám, že se mu ty potíže při mluvení srovnají, jinak by sliby ODS nezněly tak přesvědčivě a asi by přišel o místo.
  • Noste helmy! Poprvé s panem Vodrážkou souhlasím. Doteď měl samé hloupé nápady (třeba abychom zaplatili stranám za zbytečnou volební kampaň). Přeji mu ať se stehy zahojí a rozbřesk rozumu po té ráně do hlavy zůstane.
  • Utrpěl zranění s padesáti stehy… K otřesu mozku naštěstí nemohlo dojít, neboť kde nic není, ani smrt nebere…

Další odpovědi
anonym

pokutu nedostane,jestli jsi četl pozorně má pocit že o něj zavadilo auto,ale těch 50 stehů na tlamičce je fakt dobrý to by neměl ani kdyby dostal přes papulku

kapka

Neznám přesně výroky a názory pana Vodrážky, tak se přímo k němu nebudu vyjadřovat. Ale napadlo mě, že někteří politici by se k podobné propagaci cyklistických helm určitě výborně hodili. Víc než k vymýšlení nesmyslů.