Avatar uživatele
pusinka50

Doporučíte nějaký vibrační břišní pás na zhubnutí břicha?

Něco třeba takového od Top shopu nebo něco zcela jiného, vámi vyzkoušeného, co pomůže bříšku se smrsknout? A taky, aby nebyly třeba po každém použití např. kupovat nové baterie:

http://www.top­shop.cz/fitnes­s/slender_sha­per.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym před 4117 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
LejdyTerr

Doporučím zdravou výživu a trochu pohybu. Vyjde to levněji a máš jistotu, že opravdu zhubneš…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pájo Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

tyto věci jsou na nic – jen vyhodíš peníze /píše se můžete sedět u televize a hubnete/ nesmysl jak hrom -vibrační jedině brusku...... stačí pohyb a méně jíst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Vibrační nevím, ale mně velice pomohl vyhřívaný pás od Dr.Středy „Středaform“, jenže ten se asi už nedá sehnat, možná je ale něco podobného. Samozřejmě k tomu jsem volila i dietu a trochu pohybu, ale nezůstala mi po dost radikálním zhubnutí ( 16 kg / 6 měsíců ) volná kůže na břiše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na tyhle nesmysly se vykašli. Nejlepší, co můžeš udělat pro břicho jsou cviky jako sklapovačky. Když vydržíš, nebudeš litovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Na tahle „udělátka“ nevěřím. Nějaké otřesy vnitřních orgánů, když se tělo rovnoměrně nezatěžuje a nepohybuje – to musí být děsně nezdravé, nepřirozené a matoucí.
Břicho krásně zhubne a zpevní se plaváním. Jen ta klasická "splývací"poloha – svaly na břiše máš pořád zaťaté a napnuté – jeden z důležitých, účinných, ale hodně namáhavých prvků třeba u Pilates nebo jógy, je ve vodě kupodivu dost příjemný. Břišní svaly se napnou a formují, při pravidelném plavání kraulem nebo stylem prsa ti zaručuji spokojenost. A ještě tě to bude bavit.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Polož si vybrátor na břicho :))))) napájej ho z trafa, aby se brzo nevybil :)))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek