Nassin

Doplníte slovo do rýmu? Klika cvakla, vrzl pant, na Hrad přišel ********

====
Tak co, doplníte ještě otázku, která byla dvakrát smazaná, ale podle admina neodporuje kodexu a byla navrácená?

Nejlepší odpověď
annas

Máte na mysli Pražský hrad, tedy zkráceně Hrad. Jiné je hrad jako šlechtické sídlo

Není to urážka pro návštěvníka Hradu? Snad kdyby to byl muzikant.

Nejde o inspiraci písní?

https://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/volant/vrzly-dvere-27307

Myslím si, že otázka nebyla smazaná. Jen mám pocit, že u ní byla jedna vulgární odpověď, ta zmizela.

Další odpovědi
dust8

Simulant

Schluker

Okupant

Kepler

…rusofil. Sice se to nerýmuje, ale je to pravda. Nelíbí se? Tak tedy…ignorant.

Hances

Mudrlant

Reganois

… kverulant

Kelt

Mudrlant,
kverulant,
muzikant,
okupant,
z dveří pant,
ten kdo dává pořád fant.
prodavač limonád a fant
prodavač obchodu Kaufland.
Ten kdo poznal Sudetenland.
Winnetou a Old Shatterhand

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Martin Tomča

Kverulant