Janula

Domovská stránka

Stále mi jako domovská stránka naskakuje icansek nebo nějaké hry a nemůžu se toho zbavit a nebo Gamingharbor,když je chci odebrat, tak v seznamu nejsou a nemůžu je nijak odinstalovat,po­mozte

Nejlepší odpověď
blesk26

V tomto případě nic odinstalovávat nemusíte, pravděpodobně vám něco jenom jednorázově přepsalo domovské stránky v prohlížečích. Podle toho, který používáte prohlížeč si někde v Nástrojích nebo Nastavení či něčem takovém (v každém prohlížeči je to trochu jinak) jenom přepište domovskou adresu třeba na odpovedi.cz, nebo kamkoliv chcete a problém by se měl vyřešit :)

Další odpovědi
Lencis

No odpověď se zdá jednoduchá. Mělo by pomoci přenastavení domovské stránky. Buď máš nějakou oblíbenou, třeba seznam nebo google nebo cokoliv jiného a na hlavní stránce je přímo odkaz „přidat jako domovskou stránku“ či tak něco. Nastavit lze i přímo v prohlížeči. Nahoře v nabídce vyhledej nástroje a po rozbalení možnosti, hned v hlavní kartě je domovská stránka a políčko kam můžeš vepsat či zkopírovat jakoukoliv adresu. Ta by se pak měla objevit vždy když nastartuješ prohlížeč. Nicméně pokud toto nepomůže obávám se, že může jít o určitý druh viru.

Takže v tom případě odvirovat. Použít kvalitní antivirový program a nechat zkontrolovat celý systém… pak dle pokynů vir odstranit nebo zavřít do truhly.

Hodně štěstí 😉

smoulolinka

postačí přenastavit domovskou stránku. například na www.seznam.cz máte položku nastavit seznam jako domovskou stránku a máte tam návod, jak na to

Dandi

Bude se nejspíše jednat o nějaký škodlivý software. Zkuste použít nějaký program na odstranění takového softwaru. Pokud se to nepodaří, tak je třeba znovu nainstalovat celý operační systém.

Attack-design

možnosti internetu,první záložka, nastavit domovskou stránku