Avatar uživatele
anonym

Dokud mám čas tak se vás zeptám,

jestli víte jaký je rozdíl mezi problémy ale mohu si dovolit to napsat problémama a cikánama? Podívejte, jak jsem tady, tak cikáni mě řeknou hele Jaro, běž domů. Kdežto VY paní mě rovnou smažete z fleku. V tom to je. To je v lidech a ve vašich nápadech co z toho tady chcete dělat. Čte to vůbec někdo?.
5.9.2010

Není Vaše otázka příliš stručná? Uvádějte konkrétní informace přímo v otázce, obecné a krátké otázky mohou zůstat nezodpovězené.
Doplňuji:
Problémy čekají na každém kroku, i na netu. Víte z které části Brna Husovic mám oblíbené Cikány? Jsou lidštější než ti naši občané ve městě co rozbíjejí vše co se rozbít dá, i držky. Například: Když cestující z autobusu zahlédnou rozmlácenou skleněnou zastávku MHD, ti staří nadávají; to jsou ale hovada.. Jenže si stěžují nejvíc na své špatně vychované děti a vnuky.
Tak to jsou obrovské rozdíly mezi povahou „naší“ a cikánskou. Dívejte, ve městě se střílí, každou chvíli tam musí přijet policie, řešit krádeže a napadení. Tato otázka je pochvala na městskou část, kde jsme se už nějak sžili. Co kdyby mě cestou z hospody zmlátili? To se může stát leda na Cejlu nebo ve štatlu. Tak děkuji že tohle nebylo smazáno. A tu kategorii Móda a doplňky jsem volil záměrně, že obyčejné lidské vztahy mezi spoluobčany by se mohly stát módou a doplňkem k životu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, gnr54, flodur, anonym před 4976 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

nejsi jediný koho to tady rozčiluje,koukni na předchozí otázky,ale bohužel stím nic nenaděláme,chce to trpělivost,já už uvažuji i o odchodu z těchto stránek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

pri oslovení „cikán“ je dôležitá situácia a tón, akým sa toto oslovenie povie. Podľa toho aj Rómovia (po starom cikáni) reagujú. Nič iné v tom nie je. Aj keď zákon jasne určuje, nám, hlavne starším, občas to oslovenie „ujde“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Nevim teda o cem je rec,ale reknu toto:meho svagra cikani neposlali domu,ale rovnou ho zmlatili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Vůbec teda nevím o čem točíte,uvědomte si,že někdo se tady dostane třeba jednou za týden a nedá se přečíst zpátky všechny otázky.Tak tady pište srozumitelně,aby to pochopil každý.Vůbec nevím o čem melete a na co se vlastně ptáte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dodo

V Chomutově,na jakémsi domě obydleném cikány je nápis:MAKEJTE GÁDŽOVÉ AŤ SE MÁME DOBŘE.Syna mé přítelkyně přinutili vzít si úvěr na auto ve výši 300000kč.Aby přítelkyně nezůstala na ulici a nemusela žebrat,prodal jsem svůj byt.Jedná se o syna s částečnou mentální poruchou.Jak teď mám na cigoše nahlížet?A to,že házet je do jednoho pytle není správné vím,ale řeknu to otevřeně,je to vesměs zlodějská pakáž a já je nemusím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

NESNÁŠÍM JAK SE ŘÍKÁ ROMOVÉ,můj nejlepší kamarád přijel v roce 2001 z londýna a povídá,TY VOLE ONI Z NÁS CHTĚJÍ UDĚLAT NĚJAKÉ ROMY,ALE JÁ SE NARODIL JAKO CIKÁN A JAKO CIKÁN ZEMŘU,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

MNĚ 2X VYKRADLI A MÁM JICH TAK AKORÁT.BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek