Dokud mám čas tak se vás zeptám,

jestli víte jaký je rozdíl mezi problémy ale mohu si dovolit to napsat problémama a cikánama? Podívejte, jak jsem tady, tak cikáni mě řeknou hele Jaro, běž domů. Kdežto VY paní mě rovnou smažete z fleku. V tom to je. To je v lidech a ve vašich nápadech co z toho tady chcete dělat. Čte to vůbec někdo?.

Není Vaše otázka příliš stručná? Uvádějte konkrétní informace přímo v otázce, obecné a krátké otázky mohou zůstat nezodpovězené.
Doplňuji:
Problémy čekají na každém kroku, i na netu. Víte z které části Brna Husovic mám oblíbené Cikány? Jsou lidštější než ti naši občané ve městě co rozbíjejí vše co se rozbít dá, i držky. Například: Když cestující z autobusu zahlédnou rozmlácenou skleněnou zastávku MHD, ti staří nadávají; to jsou ale hovada.. Jenže si stěžují nejvíc na své špatně vychované děti a vnuky.
Tak to jsou obrovské rozdíly mezi povahou „naší“ a cikánskou. Dívejte, ve městě se střílí, každou chvíli tam musí přijet policie, řešit krádeže a napadení. Tato otázka je pochvala na městskou část, kde jsme se už nějak sžili. Co kdyby mě cestou z hospody zmlátili? To se může stát leda na Cejlu nebo ve štatlu. Tak děkuji že tohle nebylo smazáno. A tu kategorii Móda a doplňky jsem volil záměrně, že obyčejné lidské vztahy mezi spoluobčany by se mohly stát módou a doplňkem k životu.

Nejlepší odpověď
anonym

nejsi jediný koho to tady rozčiluje,koukni na předchozí otázky,ale bohužel stím nic nenaděláme,chce to trpělivost,já už uvažuji i o odchodu z těchto stránek

Další odpovědi
led

pri oslovení „cikán“ je dôležitá situácia a tón, akým sa toto oslovenie povie. Podľa toho aj Rómovia (po starom cikáni) reagujú. Nič iné v tom nie je. Aj keď zákon jasne určuje, nám, hlavne starším, občas to oslovenie „ujde“.

iceT

Nevim teda o cem je rec,ale reknu toto:meho svagra cikani neposlali domu,ale rovnou ho zmlatili.

alexandra

Vůbec teda nevím o čem točíte,uvědomte si,že někdo se tady dostane třeba jednou za týden a nedá se přečíst zpátky všechny otázky.Tak tady pište srozumitelně,aby to pochopil každý.Vůbec nevím o čem melete a na co se vlastně ptáte.

dodo

V Chomutově,na jakémsi domě obydleném cikány je nápis:MAKEJTE GÁDŽOVÉ AŤ SE MÁME DOBŘE.Syna mé přítelkyně přinutili vzít si úvěr na auto ve výši 300000kč.Aby přítelkyně nezůstala na ulici a nemusela žebrat,prodal jsem svůj byt.Jedná se o syna s částečnou mentální poruchou.Jak teď mám na cigoše nahlížet?A to,že házet je do jednoho pytle není správné vím,ale řeknu to otevřeně,je to vesměs zlodějská pakáž a já je nemusím.

pondělí

NESNÁŠÍM JAK SE ŘÍKÁ ROMOVÉ,můj nejlepší kamarád přijel v roce 2001 z londýna a povídá,TY VOLE ONI Z NÁS CHTĚJÍ UDĚLAT NĚJAKÉ ROMY,ALE JÁ SE NARODIL JAKO CIKÁN A JAKO CIKÁN ZEMŘU,

BIGFOOT

MNĚ 2X VYKRADLI A MÁM JICH TAK AKORÁT.BIGFOOT