Avatar uživatele
zzzzz

Dokážete si překontrolovat vyúčtování za teplou vodu a za spotřebu na ústředním topení?

Já teda ne, a to mám ekonomické vzdělání. Myslím si, že to mají schválně tak zmatené, abych nemohla zjistit, zda to spočítali správně. Na každém ústředním topení mám jiný druh stupnice. Už jen to je úplně matoucí.
Jak jste na tom vy? Umíte si to zkontrolovat???

Doplňuji:
Pro Mapel: Tak to si dobrý, já jsem se zamotala už v tom procentuálním dělení: 30% je podle metru a 70% je dle spotřeby, jak se ale dopočítám té částky podle metru?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: zzzzz

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Drap, Illines, marci1 před 4129 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Neumím. Teplo a teplou vodu si dělám sám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mapel

Jsem sice technik, ale veškerá vyúčtování si dokážu překontrolovat. Otázka je, že na to strávím dost času, než najdu správný klíč výpočtu.
Doplňuji:
Každá organizace to dělá jináč. Tak se nejdřív snažím pochopit z vyúčtování jat to dělají a když mi to podle jejich čísel vychází, tak se teprve dám do kontroly správnosti. Je to takové 2 hodinky. Na elektřinu už jsem si udělal program v excelu a tak to jde rychle.

Upravil/a: Mapel

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

umím ale nedělám to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radce

Už jsem do toho několikrát pronikl, akorát to za rok do příštího vyúčtování vždy zase zapomenu. Ale zjistit, kolik stojí třeba litr teplé vody opravdu není sranda…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek