_Bůh_

Dokáže helikoptéra doletět z Moskvy do Berlína?

Některé ruské helikoptéry na sobě mají napsáno „Na Berlín“. Dokáže to helikoptéra uletět na jeden zátah? Nebo si musí v Praze natankovat?

Nejlepší odpověď
Rocker

Myslím,že bez dotankovaní ne.
Například Ruský Kamov K-50 má přeletový dolet 1160 km,z Moskvy do Berlína je to kolem 1600.

Další odpovědi
Kazatel

nešiř fakenews, je zcela evidentní, že se jedná o jiný stroj

Arne1

Coby nedoletěla. Snad i rusové umějí tankovat za letu, i když zrovna u helikoptery si moc jistej nejsem zda je to proveditelné

_Bůh_

Kazatel: A doletí teda?