zjentek

Mrknutím oka.

Tajně sním o podobným domečku, jako má Travolta, s nástupištěm přímo na palubu, takže kdybych se už pustil do budování zázemí i s nákupem obdobného dopr. prostředku, složil bych v jeden den zálohy a bylo by to… (;

Kepler

Mrknutím oka.

Poslal bych to Vojtěchovi na nákup roušek. On už by věděl, co s takovou sumičkou.

Rafaelo111

Prostě bych si ten den nakoupil/a vše co potřebuji i nepotřebuji bez cenových hranic.

Funna

Jiná odpověď

za den asi těžko…to bych si musela koupit ostrov, nebo raketoplán…a za tolik peněz „normální“ věci ke štěstí nepotřebuju…takže bych toho stejně musela většinu rozdat…

Mc Merkurion

Jiná odpověď

… NE … doporučuju zkouknout film Milionová bankovka … a pochopíte …

Rokio

Jiná odpověď

Teoreticky bych to možná dokázal, ale nikdy bych to neudělal.

hapiky

Mrknutím oka.

Nejdražší sídlo na světě včetně příslušenství stojí několik miliard. Takže by mě ještě pochybělo.

mzm

Jiná odpověď

Jedině na černém trhu. Oficiálně by se potřebné papírování za den nedokázalo stihnout. :)