dgfdgf

Dokázali byste předpovědět, jestli v budoucnu budou ve sběrnách vyplácet za kilogram papíru víc, nebo mín?

Nejlepší odpověď
Kepler

Trend je dlouhodobě sestupný od dob tištěných novin. Tehdy se šetřily lesy a papír se vykupoval za rozumnou cenu. Jakmile přišel interfernet, noviny povětšinou padly na hubu. Takže sběr už nefunguje a většinu spotřeby surovin pro papír nám zajišťuje kůrovec.

Další odpovědi
yuko

Myslim si, ze v budoucnu se papir ani vykupovat nebude. Stejne jako tady se nevzkupuje, kazdy ma pred domem maly kontejer na papir, dalsi na smes a jeden na bio. Pred kazdzm obchodem jsou pak kontejnery na plasty, na konzervy a lahve. Petky se vraceji v obchode, bud je smenite zpet za penize nebo darujete na charitu s moznosti vyhrat. Takze za jednu petku muzete treba vyhrat milion nebo stovku.