Milunak

Dobrý večer, chtěla bych začít kupovat přírodní kosmetiku na tělo i pleť, poradíte dobrou značku?

Odpovědi
Filip84

Levandes s.r.o.

Zdroj: https://levan­des.com/

da ny

Vystačila jsem si část života s Marynou (Niveu jsem nesnesla), mandlovým krémem a modrou Indulonou (před 15 lety přestala vyhovovat k dennímu použití), dětským modrým olejíčkem. Později HIPP pleťový olej na tělo. Na suchou kůži obličej/krk Infadolan.
Střídám s „bambučem“.
A můj oblíbenec je bambucké máslo (jsou i jiná, arganové, mandlové atp.)
Bambucké máslo používají lét , také Simona Krainová a její sestra. 😉
Vyzkoušela jsem v minulosti i přírodní kosmetiku. Poměr cena x kvalita/účinky, mne neoslnily, někdy nevyhovovaly.
Celkem prima byly kozí krémy Ziaja a vazelína na klouby či ruce (příležitostně. Výrobci kozí kosmetiky jsou i v ČR.
Make-up mi nikdy žádný nevyhovoval. V masce na obličeji, jsem se nikdy necítila dobře. +Ono hodně záleží na tom, v jakém prostředí s člověk/žena pohybuje. Zda má mít reprezentativní vzhled. Nebo pracuje v prašném prostředí, s výpary ar, chemikálií, zapotí se při práci at. Je to věc individuální.
Co vyhovuje jedné, nemusí vyhovovat druhé, s ohledem na druh pleti.
Já jsem mnohé „osvědčená“ i přírodní krémy na obličeji nesnesla (zarudnutí, svědění, vyrážka, alergie nebo ekzém…).
Nyní, ve svém věku, to považuji za zbytečnost.
Pleť (velmi suchou), jsem potřebovala hlavně mastit. Chránit před Sluncem, v zimě, před mrazem (chlad, vítr).
Část dnešních mladých dívek a žen, bez make-upu, nejde, ani vysypat odpadky 😉
Jsou k tomu „vedeny/šikovně vychovávány.
Ona ta kosmetika, doporučení, bez čeho se neobejdou, je hlavně prima byznys.
Takže vzorečky a zkoušet, zkoušet…..

https://eshop­.nobilis.cz/
https://www.kla­rarott.cz/?gad_sou­rce=1&gclid=E­AIaIQobChMI_teQ8dTS­hQMVUaeDBx3YUQ­maEAAYAiAAEgIm6_D_BwE
https://www.vi­vaco.cz/?gad_sou­rce=1&gclid=E­AIaIQobChMI_teQ8dTS­hQMVUaeDBx3YUQ­maEAAYASAAEgKYq_D_BwE

Luiza

Mrkněte na kosmetiku značky Urtekram – jde o čistě přírodní a VEGAN kosmetiku, která má skvělé produkty. Vše od nich objednávám na milujubio.cz.

ZuLeona

Taky jejich kosmetiku kupuju a spokojenost. Tady můžete mrknout, co všechno mají www.milujubio­.cz/urtekram

Milunak

Moc děkuji za doporučení na kosmetiku! Procházela jsem různé diskuze a ženský si tuto kosmetiku moc chválí, takže ji určitě vyzkouším.

Tonda Káňa

Filipe84, ty se v tom nějak vyznáš? Používáš to sám? 😂🤣

da ny

Muži používající přírodní kosmetiku, nejsou vzácností (někdy, pod vedením partnerky 😉
V zimě chrání obličej, mažou si, minimálně, své „lopaty“ a kopyta:-P
Jiní své bicepsy, tricepsy a buchty! Když se „valí“ fitkem nebo plovárnou
Všímavý muž, může mít „přehled“, má kolem sebe ženy. Maminku, babičku, sestru, partnerku
a v zaměstnání si muži také ledacos vyslechnou od kolegyněk 😉

zjentek

Káně, 😃…tvl… však holka chce být chudák trendy, chce být přírodní a ty ji to tady takto zhatíš 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

da ny

Hezky zjentečku 😛
(a já asi také…)