dkk

Dobry opalovaci krem za levnoa a kde koupit? Faktor 15+

Ahoj, za týden vyrážíme na dovolenou a potřebujeme nakoupit opalovací krémy s faktorem 15+ ale počítáme každou korunu tak to chceme co nejlevněji, máte někdo nějaký tip?

Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Ravenne

Já kupuji Sun Dance z DMka, jsou levné a ještě jsem se po nich nikdy nespálila :)

Další odpovědi
venkovan

Na dovolenou pokud se budete hodně pohybovat na slunci a jste "kancelářské " (ti co nepracují pod sluncem celý rok) faktor 30 (minimálne 25). 15+ jsou vyhozené peníze s ohledem na ochranu pokožky.

Ponytail

SunDance z DM, nebo SUN OZON z Rossmanu. Zrovna nedávno vyšel v dTestu test opalovacích přípravků a tyhle levné vás spolehlivě ochrání.

anonym

Podívejte se na výsledky testu 6 opalovacích přípravků z 12 testovaných.

La Roche-Posay mléko SPF 30 pro dětiobsah 100 ml/cena 470 Kč

výsledek: DOBŘE (1,9)

Z výsledků testu: UVB ochrana dobrá (deklarovaný faktor 30, změřený 69), stejně tak UVA ochrana; dobrá odolnost vůči vodě; dobře se roztírá, rychle vstřebává, nezanechává bílé skvrny a nelepí

Avon Sun, voděodolné mléko ve spreji pro děti, SPF 30
obsah 150 ml/200 Kč

výsledek: DOBŘE (2,1)

Z výsledků testu: UVB ochrana dobrá (deklarovaný faktor 30, změřený 26 – naměřená hodnota v mezích tolerance), stejně tak UVA ochrana; dobrá odolnost vůči vodě; dobře se roztírá, velmi rychle vstřebává, vůbec nezanechává bílé skvrny a nelepí

dm/Sundance dětské mléko na opalování OF 30obsah 300 ml/cena 160 Kč

výsledek: DOBŘE (2,2)

Z výsledků testu: UVB ochrana dobrá (deklarovaný faktor 30, změřený 47), stejně tak UVA ochrana; dobrá odolnost vůči vodě; hůře se roztírá, pomaleji vstřebává, zanechává bílé skvrny a trochu lepí

Daylong lipozomální lotion na citlivou dětskou pokožku OF 30
obsah 100 ml/cena 310 Kč

výsledek: USPOKOJIVĚ (3,0)

Z výsledků testu: UVB ochrana dobrá (deklarovaný faktor 30, změřený 59), stejně tak UVA ochrana; pouze dostatečná odolnost vůči vodě, snadno se smývá; velmi dobře se roztírá, rychle vstřebává, vůbec nezanechává bílé skvrny a nelepí

Astrid dětské mléko OF 50obsah 200 ml/cena 250 Kč

výsledek: DOSTATEČNĚ (4,0)

Z výsledků testu: UVB ochrana dobrá (deklarovaný faktor 50, změřený 62), UVA ochrana pouze dostatečná; dobrá odolnost vůči vodě; dobře se roztírá, rychle vstřebává, nezanechává bílé skvrny a nelepí

Astrid dětské mléko s minerálními filtry OF 30
obsah 200 ml/cena 220 Kč

výsledek: DOSTATEČNĚ (4,0)

Z výsledků testu: UVB ochrana pouze dostatečná (deklarovaný faktor 30, změřený 20), UVA ochrana uspokojivá; dobrá odolnost vůči vodě; dobře se roztírá, rychle vstřebává, nezanechává bílé skvrny a nelepí

hanulka11

třeba Amica nemá drahé krémy na opalování-nikde není záruka, že jen ty drahé jsou dobré

stejně nejlepší je olej na opalování, NUBIAN chrání a dobře se po něm opaluje mají také víc faktorů a fakt za pár korun

osmanek

Nejlepsi kremy na opalovani jsou od znacky eau thermale avene, maji mnoho plus proc si koupit zrovna tuhle znacku. 🙂