Tom20

Dobrý den,rozbil se mi notebook,má ho cenu dát opravit?Podrobnosti v otázce.Stejně ho nejpíš vyhodim.

Poprvé se mi načetla pouze dolní lišta,po vypnutí potom v nouzovém režimu počítač reagoval pouze na prohlížení složek(na bod obnovení ani jiné příkazy ne),teď dokonce se mi pouze objevila černá obrazovka s tím,že tam není HDD,přitom tam je.Myslím,že je to obvzlášť zákeřným virem.
Doplňuji:
Jinak díky za radu.
Ale sytémové CD nemam a na nic to nereaguje.Ukazuje mi to nějakou větu že tam není HDD,abych ho vložil.

Odpovědi
Michal Kole

Zkus nastartovat ze systémového CD s antivirem.

Můžeš zkusit obnovit zaváděcí sektor a znova nainstalovat Windows

Můžeš zkontrolovat disk na vadné sektory
Doplňuji:
systémové cd se dá stáhnout www.hirensboot­cd.org

Stáhneš si ISO a to si vypálíš na prázdné CD